Strona główna» Kalendarz wydarzeń» Spotkanie konsultacyjne w Gminie Łużna

Spotkanie konsultacyjne w Gminie Łużna

Data wydarzenia: 01 października 2014
Spotkanie Konsultacyjne - przywitanie Wójta Gminy Łużna

Karpaty potrzebują Naszego zaangażowania

 

Stowarzyszenie Ekopsychologia i Gmina Łużna zaprasza na spotkanie konsultacyjne, dotyczące realizacji projektu Karpacki Uniwersytet Partycypacji.  Spotkanie odbędzie się 1 października 2014 w Urzędzie Gminy Łużna.

 

Do uczestnictwa w spotkaniu konsultacyjnym zapraszamy: przedstawicieli organizacji pozarządowych, Koła Gospodyń Wiejskich, sołtysów, przedsiębiorców, nauczycieli, młodzież, itp.

 

Wydarzenie to ma na celu zachęcenie mieszkańców Gminy Łużna do uczestnictwa w Radzie Konsultacyjnej, której zadaniem będzie opracowywanie Strategii Promocji Gminy z uwzględnieniem elementów wizualizacji graficznej.

 

Uczestnicy Rady Konsultacyjnej wezmą udział w następujących wydarzeniach:

  1. Szkolenie „Komunikacja interpersonalna i współpraca” (dwudniowe, wyjazdowe);
  2. Szkolenie „Konwencja Karpacka” (jednodniowe);
  3. Szkolenie „Współpraca NGO z administracją” (jednodniowe);
  4. Szkolenie „Partycypacja publiczna” (dwudniowe);
  5. 3 spotkania robocze Rady konsultacyjnej;

 

Celem projektu jest zaproszenie mieszkańców do współpracy z Gminą Łużna. To dla społeczności lokalnych szansa na zastanowienie się, czego potrzebuje Gmina i jej mieszkańcy. Możecie w ten sposób aktywnie wpłynąć na to, co w przyszłości będzie się działo w Waszej małej ojczyźnie.

 

Gminy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu rozwoju regionu karpackiego. Zaangażowanie społeczności lokalnych w podejmowanie decyzji o kierunkach rozwoju lokalnego może wpłynąć na to, czy Karpaty przetrwają w znanej nam formie.

 

To również od nas zależy, czy przetrwa kultura, przyroda i czy mieszkańcy Karpat będą czuć się dumni z miejsca w którym żyją.

Newsletter
Kalendarium