Strona główna» Aktualności

Aktualności

Spotkanie Konsultacyjne w Gminie Zarszyn

Spotkanie konsultacyjne w Gminie Zarszyn
09 października 2014

9 października 2014 w siedzibie Lokalne Grupy Działania "Dorzecze Wisłoka" (Zarszyn) odbyło się spotkanie konsultacyjne w ramach projektu "Karpacki Uniwersytet Partycypacji".

Więcej...
Spotkanie Konsultacyjne w Gminie Zawoja

Spotkanie konsultacyjne w Gminie Zawoja
08 października 2014

8 października 2014 w Babiogórskim Centrum Kultury (Zawoja) odbyło się spotkanie konsultacyjne w ramach projektu "Karpacki Uniwersytet Partycypacji".

Więcej...
Spotkanie Konsultacyjne w Gminie Łużna

Za nami I Spotkanie Konsultacyjne w Gminie Łużna
03 października 2014

1 października 2014 roku w Urzędzie Gminy Łużna odbyło się spotkanie konsultacyjne w ramach projektu Karpacki Uniwersytet Partycypacji. Podczas spotkania zawiązała się Rada Konsultacyjna, której celem jest opracowanie Strategii Promocji Gminy Łużna.

Więcej...
Bieszczady

Wybraliśmy 6 Gmin Karpackich
29 lipca 2014

Do uczestnictwa w Projekcie Karpacki Uniwersytet Partycypacji zostało wybranych 6 Gmin Karpackich: Krynica - Zdrój, Łużna, Przemyśl, Raciechowice, Zawoja oraz Zarszyn. 

Wybranym Gminom gratulujemy! Pozostałym Gminom dziękujemy za zgłoszenia i liczymy, że w przyszłości nawiążemy współpracę w zakresie wdrażania zapisów Ramowej Konwencji o Ochronie i Zrównoważonym Rozwoju Karpat.

Więcej...
Konie

Rozpoczęliśmy rekrutację Gmin do projektu
08 maja 2014

Stowarzyszenie Ekopsychologia wraz z Porozumieniem Karpackim „Karpaty Naszym Domem” ma przyjemność zaprosić Karpackie Gminy do uczestnictwa w projekcie „Karpacki Uniwersytet Partycypacji”.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Do uczestnictwa zaprosimy 6 Karpackich Gmin. Szacunkowy koszt działań w każdej Gminie, finansowanych w ramach projektu, wynosi 50 000 zł.

Rekrutacja trwa do 4 czerwca 2014 roku.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://www.karpackiuniwersytet.pl/26,a,zglos-gmine.htm

Więcej...
Lot

Karpacki Uniwersytet Partycypacji wystartował
24 kwietnia 2014

Stowarzyszenie Ekopsychologia rozpoczęło realizację projektu „Karpacki Uniwersytet Partycypacji”. Projekt trwa od 1 marca 2014 do 31 marca 2016. Jego celem jest zaangażowanie mieszkańców Karpat w wypracowanie kierunków rozwoju lokalnego, w oparciu o Konwencję Karpacką. Projekt jest współfinansowany w ramach Programu Obywatele dla Demokracji z funduszy EOG.

Więcej...
1«1234566

Newsletter
Kalendarium